Yüreğinde Engel Olmayanların Tek Adresi

LÜTFEN GİRİŞ TIKLA VEYA ÜYE OLMAK İSTİYORUM TIKLA.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz
Gelişmiş Arama  

Üyelik Sözleşmesi

Sitemizde yayınlanan ve ücretsiz olarak belirtilmeyen Scriptler, Programlar, Resimler, Videolar, Filmler, Oyunlar Tanıtım Amacıyla Yayınlanmaktadır. 24 Saat içinde Bilgisayarınızdan Silmeniz Mecburidir. Aksi halde sitemiz sorumlu tutulamaz! Önemle Duyurulur!

Sitemize Giren Her Kullanıcının Diğer Bilgileri Sistemimize Kayıt edilmektedir.

Foruma kayıt ücretsizdir!

 Forum kesinlikle bilgi paylaşımı üzerine kurulmuştur ve başka amaç güdenlerin kayıtları silinecektir. Eğer aşağıdaki esas forum kurallarını okuduysanız ve kabul ediyorsanız lütfen 'Kabul Ediyorum' seçeneğini, işaretleyiniz

Forum Kuralları

Forumumuza Dini ve Bilimsel yazılar yazılabilir. Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen Resimler vermek ya da Link vermek kesinlikle yasaktır aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır.

Forumumuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. Forumumuz bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

Forum katılımcıları yeni bir Konu Başlığı açmadan önce o Konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama Özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren Konular açılamaz.

Forumun resmi dili Türkçe'dir

Kişisel tartışma ve fikirler PM ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar ortalıkta ve görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez.

Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile Alakalı olmayan Başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar göz önüne alınmaz.

Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, Reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık ya da politika ile ilgili bir Resim olmamalı ve kesinlikle bir Partinin Simgesi olan Logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde Üyeliğiniz silinebilir. !!! Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece Adminlerin takdirine kalmış bir şeydir.

Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir Konuda Mesaj yazmayanların Üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkınız yoktur.

Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması Yönetici yetkisindedir.

Forum Yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla Rumuz veya isimle, farklı Kişilermiş gibi aynı Konuda görüş belirttiğini tespit edilmesi durumunda, Kişinin tüm Mesajları silinir ve Foruma girişi yasaklanır. Yine buna bağlı olarak aynı Kişinin birden fazla Mail Adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumda olan Üyeliği derhal silinir.

Bu forum gönüllü ve Amatör katılım anlayışıyla Fikir alış-verişinde bulunulması, Dostluk Kardeşlik ve ahlaki kurallar dahilin de Sohbetlerin yapılabileceği bir Mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı Zamanda amaç dışı kullanmak yasaktır.

Forumun işleyiş ve Kuralları konusunda katılımçıları Bilgilendirmek Adminlerin veya Moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

Hiç bir forum hakkında ( özelikle bu forum hakkında) karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen Üyelerin Üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

Başka bir Üye için ağza alınmayacak Laflar ya da aşağılayıcı Cümleler kullanan, ya da her türlü forumun huzurunu kaçırmak isteyen Kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayı ikinci defa yapıldığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılırlar.

Forum Kuralları her Zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.

Forumda Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum ya da görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

Üyelik gerektiren başka forumlara davet mesajları ve reklamlar PM'ler dahil kesinlikle yasaktır. Bu durum tespitinde lütfen yönetici arkadaşlara bildiriniz. Ayrıca üye bu durumda süresiz BAN edilecektir.

Forum içinde kuralla uymayan üye siteden banlanması durumunda sitemizden hiçbir şekilde hak talebinde bulunamaz (Üyeliğimin Silinmesi, Mesajlarımın Silinmesi, VB)

Üyeliğini Sildirmek isteyen üyeler site yöneticisine haber vermeleri durumunda yirmi dört saat içinde üyeliklerine son verilir. Ama hiçbir şekilde mesaj ve konuları silinmez. Buna karşın üye kişi form içinde sadece reklam amaçlı benim üyeliğimi silin buna benzer başlıklar açması durumunda üyeliğine son verilmek değil banlanacaklardır.

Form içinde üyelerin kendi aralarında haberleşmesini sağlayan ve form içinde iletilerim ya da mesajlarım bölümü sadece üye kişinin kendi özelidir. Form yöneticileri tarafından bir kişinin özel mesajları okunması, değiştirilmesi yasal değildir. Buna karşın form yöneticileri hiçbir şekilde özel mesajlardan sorumlu değildir. Buna karşın kişilerin özel mesaj yolu ile bir başka üyeyi rahatsız etmesi, küfür etmesi ve buna benzer eylemlerde bulunması durumunda üye kişi form içinde görevli olan yöneticilere durumu bildirmesi ve yönetici kişi gerekli işlemleri yapmakla mükelleftir.( Olumsuz mesaj yazan kişinin üyeliğinin silinmesi, banlanması vb)

Buna karşın özelden hakarete maruz kalan kişi yasal yollardan hakkını aramasında bir sakınca olmayıp özelden gelen bu şekilde mesajlardan  form yönetimi sorumlu tutulamaz.

Gizlilik İlkeleri Kişisel Bilgileriniz

 Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgileriz sadece forum yöneticileri tarafından görülecektir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Ek Yasal Uyarı

AÇIKLAMA

 1 Haziran 2005'te yürürlüğe giren Türk Ceza Kanunu' na göre internet üzerinden haberleşmede bazı yasamalar yapılmıştır.

Buna göre;

Madde 125, 1. Fikra:

"Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilat ederek islenmesi gerekir."


Madde 125, 4. Fikra:

"Ceza, hakaretin alenen islenmesi halinde, altıda biri; basın ve yayın yoluyla islenmesi halinde, üçte biri oranında artırılır."

Foruma gönderdiğimiz mesajlara lütfen itina gösterelim.

Yasal uyarı
Sitemiz Bir Paylaşım Forum sitesidir. Resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir.Bu nedenle doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemize eklenen ve yasal yaptırım getirebilecek içerikler hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi dostlar@engelsizdostlar.com adresine yollayabilirsiniz.